Lengvųjų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais

Automobilių pervežimas - sudėtingas procesas, reikalaujantis specifinių žinių ir specialios technikos. Vežant automobilius yra labai svarbu, kad jie gavėją pasiektų be jokių pažeidimų. Todėl įmonė ypatingą dėmesį skiria viso transportavimo proceso kokybei užtikrinti. Operatyvūs, lankstūs sprendimai  leidžia pasiekti nepriekaištingų rezultatų.

Krovinių ekspedijavimas

Ekspedijavimas – šis procesas suprantamas ne tik kaip pervežimo sutarties (užsakymo) sudarymas. Svarbu kontroliuoti visą krovinio transportavimą, todėl  palaikome nuolatinį kontaktą su pervežimo užsakovais ir krovinio gavėjais, padedame išspręsti konfliktines situacijas pakeliui esančiose muitinėse, reguliuojame žalų padarymo atvejus.

Transporto parko valdymas

Transporto parko valdymas – galime pasiūlyti pastovų Jūsų transporto priemonės įdarbinimą. Siūlome efektyvų transporto parko valdymą, nes priimame tikslius ir savalaikius sprendimus. Naudodami GPS sistema mes  saugiai ir efektyviai kontroliuojame procesą visu 100 proc. Turime visus atsakymus į visus klausimus susijusius su transporto priemonių ar krovinių vieta.

Konsultacijos pervežimo klausimais

Konsultacijos – konsultuojame visais Jus dominančiais  klausimais susijusiais su automobilių transportavimu autovežiais.

Krovinių papildomas draudimas

Papildomas krovinių draudimas - tai papildomas garantas klientui vežant brangų krovinį. Pagal 1956 m. Ženevos CMR konvenciją vežėjo atsakomybė yra apribota 8.33 SDR (tai yra maždaug 10 EUR) už krovinio bruto kilogramą. Jei krovinys yra lengvas, tačiau brangus, įmonė siūlo krovinį papildomai apdrausti iki pilnos deklaruotos jo vertės ir praradimo atveju gauti pilną išmoką. Kadangi įmonė yra sudariusi ilgalaikes sutartis su draudimo bendrovėmis, savo klientams galime pasiūlyti palankesnes ir pigesnes sąlygas. 

 

Susisiekite su mumis